Sezona 2018/2019

Prosti termini ostajajo odprti za dodatne delavnice po dogovoru.
Pridržujemo si pravico do sprememb v urniku.

Verzija za tiskanje (pdf)
Mobitel: 031 772 912   |   E-mail: center.plesa@gmail.com   |   Facebook   |   YouTube
KD Center plesa, 2007 - 2014. Vse pravice pridržane. | Oblikovanje spletnih strani Marko Urbanek in Ajda Pfifer.
Kulturno društvo Center plesa
Tkalski prehod 7
2000 Maribor

T: 031 772 912
E: center.plesa@gmail.com

SLO

ENG
DVORANA 1
PONEDELJEK
TOREK
SREDA
ČETRTEK
PETEK
SOBOTA
NEDELJA
16.40 - 18.10
POLE DANCE INT. 2
16.40 - 18.10
POLE DANCE INT. 1
16.50 - 18.10
POWER POLE 1
7.30 - 8.30
FLOWING VINYASA YOGA
Anja Kaloh (Anaja)
16.40 - 18.10
POLE DANCE BEG. 2


18.20 - 19.50
POLE DANCE ADV. 2
18.20 - 19.50
MALE POLE
18.20 - 19.50
POLE DANCE ADV. 2
16.40 - 17.40
PILATES ZA HRBTENICO
Špela Paskolo
18.20 - 19.50
POLE DANCE BEG. 1



20.00 - 21.30
POLE DANCE BEG 1
20.00 - 21.30
POLE DANCE ADV. 3
17.50 - 18.50
JOGA PILATES
Nataša Nežič
20.00 - 21.30
PANDORA PROJEKTI





20.00 - 21.15
POWER POLE 2













DVORANA 2
PONEDELJEK
TOREK
SREDA
ČETRTEK
PETEK
SOBOTA
NEDELJA
16.40 - 18.10
SODOBNA BEG.
Maja Lamovšek
9.00 - 10.00
KINEZIOFITTING
Igor Habrun
10.00 - 11.30
AERIAL YOGA (BASIC)
15.00 - 16.30
SODOBNA INT.
Marko Urbanek
15.00 - 16.30
BALET BEG.
Marko Urbanek
9.00 - 10.30
AERIAL YOGA
(BASIC / FLOW)
Nina Smerdu
17.30 - 19.00
POLE DANCE INT. 1
18.20 - 19.50
AERIAL YOGA
(BASIC)
Marko Urbanek
15.00 - 16.30
SODOBNA INT.
Marko Urbanek
15.00 - 16.30
TOVARISHIA JUNIOR
Maja Arzenšek
16.30 - 17.15
PLES ZA MALČKE 1
(3 - 4 leta)
Tjaša Šramel
16.40 - 18.10
BARRE WORKOUT
Marko Urbanek
10.45 - 12.15
AERIAL YOGA
(BASIC)
Nina Smerdu
19.00 - 20.30
POLE DANCE ADV. 1
20.00 - 21.30
AERIAL YOGA
(FLOW)
Anja Orož
16.30 - 17.30
BALET OTROCI
(6 - 8 let)
Tjaša Šramel
16.30 - 17.15
PLES ZA OTROKE 1
(5 - 6 let)
Rebeka Hanžel
17.15 - 18.15
PLES ZA OTROKE 2
(7 - 8 let)
Rebeka Hanžel
18.20 - 19.50
AERIAL YOGA
(BASIC)
Anja Orož



18.20 - 19.50
AERIAL YOGA
(FLOW)
Marko Urbanek
17.25 - 18.10
PLES ZA MALČKE 2
(4 - 5 let)
Tatjana Vdovič
18.20 - 19.50
SODOBNA ADV.
Maja Lamovšek
20.00 - 21.30
AERIAL YOGA
(FLOW)
Nina Smerdu



20.00 - 21.00
POWER YOGA
Marko Urbanek
18.20 - 19.50
AERIAL YOGA
(BASIC)
Anja Orož
20.15 - 21.45
TOVARISHIA
Marko Urbanek





20.00 - 21.30
AERIAL YOGA
(FLOW / POWER)
Anja Orož














DVORANA 3
PONEDELJEK
TOREK
SREDA
ČETRTEK
PETEK
SOBOTA
NEDELJA
16.40 - 18.10
POLE DANCE ADV. 1
9.30 - 11.00
POLE DANCE BEG. 1
11.00 - 12.30
POLE DANCE INT. 3
9.30 - 11.00
POLE DANCE INT. 3
16.40 - 18.10
POLE DANCE INT. 2
16.40 - 18.10
PANDORA PROJEKTI
17.30 - 19.00
POLE DANCE BEG. 2
18.20 - 19.50
CONTEMPORARY
POLE DANCE 2
11.00 - 12.30
POLE DANCE INT. 2
16.40 - 18.10
POLE DANCE BEG. 2
11.00 - 12.30
POLE DANCE INT. 2
18.20 - 19.50
POLE DANCE ADV. 2
18.20 - 19.50
PANDORA PROJEKTI
19.00 - 20.30
POLE DANCE INT. 3
20.00 - 21.30
PANDORA TRŠICE
16.40 - 18.10
POLE DANCE INT. 3
18.20 - 19.50
POLE DANCE INT. 3
16.40 - 18.10
POLE DANCE ADV. 1
20.00 - 21.30
PANDORA PROJEKTI
20.00 - 21.30
PANDORA PROJEKTI


18.20 - 19.50
POLE DANCE ADV. 1
20.00 - 21.30
POLE DANCE BEG. 1
18.20 - 19.50
PANDORA
TRŠICE




20.00 - 21.30
POLE DANCE INT. 2

20.00 - 21.30
POLE DANCE BEG. 1













DVORANA 4
POZOR! Dvorana 4 se nahaja na drugi lokaciji: Popovičeva ulica 10, 2000 Maribor.
PONEDELJEK
TOREK
SREDA
ČETRTEK
PETEK
SOBOTA
NEDELJA
15.00 - 16.30
STREET DANCE STYLES
BEG.
Moment
15.00 - 16.30
HIP-HOP
Domen Žugelj
15.00 - 16.30
STREET DANCE STYLES
BEG.
Moment
15.00 - 16.30
HIP-HOP
Domen Žugelj
15.15 - 16.45
MODERN ADV
Jure Masten

15.30 - 17.00
SODOBNI BALET
BEG.
Ana Germ
16.40 - 18.10
MODERN INT.
Jure Masten
16.40 - 18.10
MODERN BEG.
Jure Masten
16.40 - 18.10
STREET DANCE STYLES
INT. / ADV.
Moment
16.40 - 18.10
MODERN BEG.
Jure Masten
17.00 - 18.00
HIP-HOP OTROCI
Nadja Krajnc

17.00 - 18.30
SODOBNI BALET
INT.
Ana Germ
18.20 - 19.50
JAZZ BALET BEG.
Zala Horvatič
18.30 - 19.30
FELDENKRAIS
Petra Jeretina
18.20 - 19.50
MODERN ADV.
Jure Masten
18.20 - 19.50
MODERN INT.
Jure Masten
18.20 - 19.50
TOVARISHIA
PROJEKTI


20.15 - 21.45
TOVARISHIA
Marko Urbanek
19.45 - 20.45
YOGA PILATES S PRIPOMOČKI
Nataša Nežič
20.00 - 21.30
POWER MODERN
Jure Masten
20.00 - 21.30
JAZZ BALET BEG.
Zala Horvatič
20.00 - 21.30
STREET DANCE STYLES
INT. / ADV.
Moment