Sezona 2017/2018

Prosti termini ostajajo odprti za dodatne delavnice po dogovoru.
Pridržujemo si pravico do sprememb v urniku.

Verzija za tiskanje (pdf)
Mobitel: 031 772 912   |   E-mail: center.plesa@gmail.com   |   Facebook   |   YouTube
KD Center plesa, 2007 - 2014. Vse pravice pridržane. | Oblikovanje spletnih strani Marko Urbanek in Ajda Pfifer.
Kulturno društvo Center plesa
Tkalski prehod 7
2000 Maribor

T: 031 772 912
E: center.plesa@gmail.com

SLO

ENG
DVORANA 1
PONEDELJEK
TOREK
SREDA
ČETRTEK
PETEK
SOBOTA
NEDELJA
16.40 - 18.10
POLE DANCE
BEG. 2
16.40 - 18.10
POLE DANCE
BEG. 1
16.40 - 18.10
POLE DANCE
BEG. 2
16.40 - 17.40
PILATES ZA HRBTENICO
Nataša
18.20 - 19.50
POLE DANCE
BEG. 1
9.30 - 11.00
PREGNANCY
POLE
16.00 - 17.30
POLE DANCE
BEG. 1
18.20 - 19.50
POLE DANCE
ADV. 1
18.20 - 19.50
MALE POLE
18.20 - 19.50
POLE DANCE
INT. 2
17.50 - 18.50
PILATES ZA HRBTENICO
Nataša
20.00 - 21.30
PANDORA
PROJEKTI

17.30 - 19.00
POLE DANCE
ADV. 1

20.00 - 21.00
PILATES S
PRIPOMOČKI
Nataša
20.00 - 21.30
POLE DANCE
BEG. 2
18.55 - 19.55
JOGA PILATES
Nataša






20.00 - 21.30
POLE DANCE
BEG. 2













DVORANA 2
PONEDELJEK
TOREK
SREDA
ČETRTEK
PETEK
SOBOTA
NEDELJA
15.00 - 16.30
SODOBNA
BEG.
April
16.30 - 17.15
ANGLEŠČINA SKOZI
PLES
Amy
10.00 - 11.30
AERIAL YOGA
BASIC
Marko U.
16.40 - 18.10
MODERN BEG.
Jure
16.40 - 17.25
HIP-HOP
OTROCI
Nadja
9.00 - 10.30
AERIAL YOGA
FLOW
Nina
16.00 - 17.30
POLE DANCE
BEG. 2
16.40 - 18.10
SODOBNA
ADV.
April
18.20 - 19.50
AERIAL YOGA
BASIC
Marko U.
15.00 - 16.30
TOVARISHIA JUNIOR
Maja A.
18.20 - 19.50
SODOBNA
ADV.
April
18.20 - 19.50
AERIAL YOGA
BASIC
Anja O.
10.45 - 12.15
AERIAL YOGA
BASIC
Nina
17.30 - 19.00
POLE DANCE
BEG. 2
18.20 - 19.50
AERIAL YOGA
POWER
Marko U.
20.00 - 21.00
POWER YOGA
Marko U.
16.40 - 18.10
STREET DANCE STYLES
INT.
Moment
20.00 - 21.30
JAZZ BALET BEG.
Zala
20.00 - 21.30
AERIAL YOGA
BASIC
Nina

19.00 - 21.30
POLE DANCE
INT. 1
20.00 - 21.30
AERIAL YOGA
BASIC
Anja O.

18.30 - 20.00
AERIAL YOGA
BASIC
Anja O.






20.05 - 21.35
AERIAL YOGA
FLOW
Anja O.














DVORANA 3
PONEDELJEK
TOREK
SREDA
ČETRTEK
PETEK
SOBOTA
NEDELJA
16.40 - 18.10
POLE DANCE
INT. 3
11.00 - 12.30
POLE DANCE
INT. 1
11.00 - 12.30
POLE DANCE
INT. 3
9.30 - 11.00
POLE DANCE
INT. 1
16.40 - 18.10
POLE DANCE
BEG. 2
16.40 - 18.10
PANDORA PROJEKTI
16.00 - 17.30
POLE DANCE
INT. 2
18.20 - 19.50
CONTEMPORARY
POLE DANCE 2
16.40 - 18.10
POLE DANCE
INT. 2
16.40 - 17.55
POWER POLE 1
11.00 - 12.30
POLE DANCE
BEG. 2
18.20 - 19.50
POLE DANCE
ADV. 2
18.20 - 19.50
PANDORA PROJEKTI
17.30 - 19.00
POLE DANCE
BEG. 1
20.00 - 21.30
PANDORA PROJECT GROUP
18.20 - 19.50
POLE DANCE
INT. 2
18.20 - 19.50
POLE DANCE
INT. 2
15.00 - 16.30
POLE DANCE
BEG. 1
20.00 - 21.30
PANDORA PROJEKTI
20.00 - 21.30
PANDORA PROJEKTI
19.00 - 20.30
POLE DANCE
INT. 3

20.00 - 21.30
POLE DANCE
INT. 1
20.00 - 21.30
POLE DANCE
ADV. 2
16.40 - 18.10
POLE DANCE
ADV. 1






18.20 - 19.50
TRENING
TRŠICE






20.00 - 21.15
POWER POLE 2













DVORANA 4
PONEDELJEK
TOREK
SREDA
ČETRTEK
PETEK
SOBOTA
NEDELJA
15.00 - 16.30
STREET DANCE STYLES
BEG.
Moment
10.00 - 11.00
KINEZIOFITTING
Igor
15.00 - 16.30
STREET DANCE STYLES
BEG.
Moment
15.00 - 16.30
SODOBNA
INT.
Marko U.
15.00 - 16.30
BALET BEG.
Marko
10.00 - 11.30
SODOBNI BALET
BEG. / INT.
Ana

16.40 - 18.10
MODERN
INT.
Jure
15.00 - 16.30
SODOBNA
INT.
Marko U.
16.40 - 17.25
BALET / PLES ZA
OTROKE
Rebeka
16.30 - 17.15
BALET / PLES ZA
MALČKE 1A
Tjaša
16.40 - 18.10
BARRE
WORKOUT
Marko U.


18.20 - 19.50
JAZZ BALET
BEG.
Zala
16.40 - 18.10
MODERN
BEG.
Jure
17.25 - 18.10
BALET / PLES ZA
MALČKE 1B
Tatjana
17.15 - 18.15
BALET
OTROCI
Amy
18.20 - 19.50
MODERN
ADV.
Jure


20.00 - 21.30
TOVARISHIA
Marko U.
18.20 - 19.50
MODERN
ADV.
Jure
18.20 - 19.50
TOVARISHIA
Gostujoči pedagogi
18.20 - 19.50
MODERN
INT.
Jure
20.00 - 21.30
STREET DANCE STYLES
INT.
Moment




20.00 - 21.30
POWER MODERN
Jure
20.00 - 21.30
TOVARISHIA
Marko U.